HAKKIMIZDA

       1987 yılında pazarlamacılık faaliyeti yapmaktayken, 1990 yılında 35 m2’lik küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız, 13 Mart 1990 yılında SUYIKA TEM. MAD. SAN. TİC. PAZ. LTD. ŞTİ. adıyla şirket halini aldı. Aynı yıl üretime başladık. Önceleri ayda 100 adet üreterek kendi imkânlarımızla pazarlarken, yıllar ilerledikçe teknolojinin imkânlarıyla kendimizi geliştirdik.

       2011 yılında “Avrupa Kalite Ödülü” alarak, elektro şofben üretiminde En İyi Elektro Şofben ünvanını aldık. Şimdilerde Türkiye'nin 8000 noktasında Elektrikçi, Sucu, Beyaz Eşyacılarda da varız. Güvenle mutlulukla dünyanın birçok ülkesine ulaştık. “Suyıka; satan da mutlu, alan da.” ilkesi ile müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı sunmaktayız.

       Türkiye’nin dört bir yanında konumlanmış güçlü bayi ağı ve servis noktalarımızla en hızlı, en kaliteli hizmeti tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Kullanıcı rahatına önem veren şık tasarımı, uygun fiyatları, elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünleri ile çevreye ve aile ekonomisine destek sağlıyor. Suyıka, küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

SUYIKA

Sen #evdekal diletdiğin SUYİKA ürünü kapına kadar gelsin.

Tanıtım Videomuzu İzle

Yetkili Satıcılar

Size en yakın SUYİKA yetkili satıcısından ürünlerimizi alabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi
×